A.K. 2022 serie indeling

Serie 1: Maandag 21 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Iwan Kersten   
2.Simon Schepers   
3.Ariel Zwiers   
4.Ingrid Mulderij   
5. Theo Spee   
6. Edwin Slendebroek   
7. Kevin Verfuurden   
8. Patricia Jansen   
9. Annie Meeuwsen   
10.Sonja Prins   
11.Lidy Wegen   
12.Marja van Dijk   

Serie 2: Maandag 21 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1. Robert Geven 1. Simon Schepers Bowlingshop Europe
2. Julia Witjes 2. Jolanda Tempel Refurbished
3. Jeanet Matser 3. Kevin Verfuurden J&K
4. Dick Veldhuizen  4. Koos Schieving  DiKo’s
5. Menno Hollemans 5. Ties Koopmans  The Shadows 
6. Peggy Jellema 6. Leendert Hofman  Pele
7. Marco Landman 7. Mario Otten  Storm
8. Jamilla Giesbert 8. Terry Hendriks  Blauwe bowlers
9. Cees van der Weijde 9.  Freddy ten Brinke  C&F
10. Melvin Bouwman 10. Wesley Bouwman  Dubbel Impact
11. David Poppinghaus 11. Piet Poppinghaus  Paradis
12.   12.    
 

Serie 3: Maandag 21 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1.Wim Kieboom   
2.Nikos Fotinakis   
3.Melvin Bouwman   
4.Wesley Bouwman   
5.Maas Foeken   
6.Hans Meier   
7.Cees van der Weijde   
8.Gerrit Slendebroek   
9.Niels Tempel   
10.Kay Veldhuizen   
11.John Veldhuizen    
12.    
 

Serie 4: Dinsdag 22 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1. Cor van ’t Hoog   
2. Pim van ’t Hoog   
3. Angela van ’t Hoog   
4.Theo Witvliet   
5.Bruno Wegeling   
6.Marco Landman   
7.Mario Otte   
8.Lisanne van ’t Hoog   
9.Bianca van Gemert   
10.Jamilla Giesbert   
11.Richard van den Burgh   
12.Peter van der Heiden   
 
 

Serie 5: Dinsdag 22 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1. Ariel Zwier1. Ingrid Mulderij Labora
2. 2. Theo AlbersThema
3.Sonja Prins3. Lidy Wegen The Eagles
4.Maas Foeken4. Hans MeierHaMa
5.Yolanda Schouten5. Marja van DijkWe Are
6.Robin Wijers6.  Peter van der LugtGuess Who 
7.Gerrit Slendebroek7. Niels TempelSTempel 
8.Kay Veldhuizen8. John Veldhuizen Flex Adventure 4×4
9. 9.   
10. 10.  
11. 11.  
12. 12.  
 Ariel 

Serie 6: Dinsdag 22 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1. Dick Veldhuizen   
2. Koos Schieving   
3.Wil Holla   
4.Haico Martens   
5.GJ van Pijpekamp    
6. Peter van der Lugt   
7.David Poppinghaus   
8.Piet Poppinghaus   
9.Terry Hendriks   
10. Robin Wijers   
11.    
12.    
 

Serie 7: Woensdag 23 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Julia Witjes   
2.Jolanda Tempel   
3.Yolanda Schouten   
4.Jeanet Matser   
5.Menno Holleman   
6.Ties Koopmans   
7.Peggy Jellema   
8.Leendert Hofman    
9.Freddy ten Brinke   
10. Theo Albers   
11. Robert Geven   
12.    
 
 MJulia 

Serie 8: Woensdag 23 maart dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1. Cor van ’t Hoog 1. Pim van ’t hoog Pico
2. Angela van ’t Hoog 2.  Iwan Kersten The Young Ones
3. Theo Witvliet 3.  Bruno Wegeling Warsteiner
4. Lisanne van ’t Hoog 4.  Bianca van Gemert Bili
5. Edwin Slendebroek 5.  Theo Spee Pruts &Klungel
6.  Patricia Jansen 6.   Annie Meeuwsen Double M
7.  Nikos Fotinakis 7.  Wim Kieboom El Gringo’s
8. Richard van den Burgh 8. Peter van der Heiden   P&R
9. Wil Holla 9. Haico Martens Elstar
10. GJ van der Pijpekamp 10.
 SaGe
11.   11.    
12.   12.    

Serie 9: Woensdag 23 maart Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uu

Nr.Naam   
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 
Bowling Vereniging Arnhem