A.K. 2023 serie indeling

Serie 1: Maandag 20 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Iwan Kersten   
2.Angela van ’t Hoog   
3.Jitse Schultinga   
4.Simon Schepers   
5.Martijn Kiezenberg   
6.Danny Heister    
7.Wouter van de Bunt   
8.Gereserveerd   
9.Bianca van Gemert   
10.Marcel Giesbers   
11.Lisanne van ’t Hoog   
12.Hemco Berentsen   

Serie 2: Maandag 20 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1.Jitse Schultinga1.Terry Hendriks  Who Cares
2.Dick Veldhuizen2.Koos Schieving DIKO’s
3.Pim van ’t Hoog3.Cor van ’t Hoog  PiCo
4.John Gieling4.Rob Rothengatter Top Shot
5.Peter van der Heiden5.Richard van den Brug  P&R
6.Simon Schepers6.Robert GevenBowlingshop Europe 
7.Martijn Kiezenberg7.Danny  HeisterTriple X
8.Ties Koopman8.Menno Holleman The Shadows
9.Yolanda Schouten9. Marja van DijkBeautySmart
10.Fenny Jansen 10.Erik van Ede 
11.Theo Witvliet11.Bruno WegelingStatler en Waldorf
12.Peggy Jellema12.Leendert Hofman 
 

Serie 3: Maandag 20 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur10

Nr.Naam   
1.Robin Wijers   
2.Peter van de Lugt   
3.Wim Kieboom   
4.Cees van der Weide   
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 

Serie 4: Dinsdag 21 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Cor van ’t Hoog   
2.Pim van ’t Hoog   
3.John Gieling   
4.Rob Rothengatter   
5.Peter van der Heiden   
6.Richard van den Burgh    
7.Ariël Zwier   
8.Ingrid Mulderij   
9.Ties Koopman   
10.Menno Holleman   
11.Fenny Jansen   
12.Erik van Ede   
 
 

Serie 5: Dinsdag 21 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1. Iwan Kersten1. Angela van ’t HoogAngela&Iwan
2.Wouter van de Bunt2. Gereserveerd “komt nog”
3.GJ van de Pijpekamp3. Sandra Heijman SaGe
4.Wil Holla4. Haico MartensElstar
5.Bianca van Gemert5. Marcel GIesbers“with al little luck”
6.Lisanne van ’t Hoog6. Hemco Berentsen 
7.Wesley Bouwman7. Melvin BoumanDubbel impact
8.Theo Spee8. Edwin Slendebroek Pruts en Klungel
9. 9.   
10. 10.  
11. 11.  
12. 12.  
 Ariel 

Serie 6: Dinsdag 21 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1.Koos Schieving   
2.Dick Veldhuizen   
3.Theo Witvliet   
4.Bruno Wegeling   
5.Wesley Bouwman   
6.Melvin Bouwman   
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 

Serie 7: Woensdag 22 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Robert Geven   
2.Terry Hendriks   
3.Marja van Dijk   
4.Yolanda Schouten   
5.GJ vd Pijpekamp   
6.Sandra Heijman   
7.Wil Holla   
8.Haico Martens   
9.Peggy Jellema   
10.Leendert Hofmann   
11.Theo Spee   
12.Edwin Slendebroek   
 
 MJulia 

Serie 8: Woensdag 22 maart dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1.Ariël Zwier1. Ingrid MulderijLarbora
2.Robin Wijers2. Peter van de LugtKing Pin
3.Wim Kieboom3. Cees van der WeideStrike Again
4. 4.   
5. 5.   
6. 6.   
7. 7.   
8. 8.  
9. 9.  
10. 10.  
11. 11.  
12. 12.  

r

Serie 9: Woensdag 23 maart Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uu

Nr.Naam   
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 
Home
Account
Cart
Search