A.K. 2024 serie indeling

Serie 1: Maandag 11 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1. Theo Polman   
2. Esmee Corman   
3. Ariël Zwier   
4. Ingrid Mulderij   
5. Hemco Berentsen   
6. Martijn Kiezenberg   
7. Marja van Dijk   
8. Yolanda Schouten   
9. Wim Kieboom   
10. Nikos Fotinakis   
11. Angela van ’t Hoog   
12. Lisanne van ’t Hoog   

Serie 2: Maandag 11 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1. Rene Corman1. Angelique Corman Atlantis
2. Cor van ’t Hoog2. Pim van’t HoogPiCo 
3. Fenny Jansen3. Erik van Ede BiMa
4. Marco Landman4. Mario Otte Storm
5. Dick Veldhuizen5. Koos Shievig De Diko’s
6. Hemco Bertsen6. Martijn Kiezenberg HeMa
7. Maurice de Jager7. Danny Heister X-Men
8. Annie Meeuwsen8. Patricia Jansen Double M
9. Sonja Prins9.  Lidy Wegen The Eagles
10. Richard van den Burgh10. Peter van der Heiden P & R
11. Jitse Schultinga11. Hans Meier JiMa
12. Ties Koopmans12. Menno Holleman It’s TiMe
 Rene

Serie 3: Maandag 11 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur10

Nr.Naam   
1. Haico Martens   
2. Freddy ten Brinke   
3. Maurice Jager   
4. Danny Heister   
5. Terry Hendriks   
6. Theo Witvliet   
7. Bruno Wegeling   
8. Jitse Schultinga   
9. Julia Witjes   
10. Wesley Bouwman   
11. Melvin Bouwman   
12. Maas Foeken   
 

Serie 4: Dinsdag 12 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Simon Schepers   
2.Cor van’t Hoog   
3.Pim van’t Hoog   
4.Marco Landman   
5.Mario Otte   
6.Derk Degen   
7.Marjan Versluis   
8. Iwan Kersten   
9. Wouter van de Bunt   
10. Wil Holla   
11. Lucy Holla   
12. Kevin Verfuurden   
 
 

Serie 5: Dinsdag 12 maart Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1. Simon Schepers1.Terry Hendriks  Blauwe bowlers
2. Ariël Zwier2.  Ingrid Mulderij Larbora
3. Wim Kieboom3.  Nikos Fotinakis ??
4. Lisanne van ’t Hoog4.  Angela van’t Hoog LiAn
5. Haico Martens 5.  Freddy ten Brinke Elstars
6. Peggy Jellema6.  Leendert Hoffrman Pele
7. Rob Rothengatter7.  John Gieling Topshot
8. Theo Spee8.  Gerrit Slendebroek Pruts en Klungel
9. Theo Witvliet9. Bruno Wegeling Waldorf & Statler
10. Wesley Bouwman10. Melvin Bouwman Dubbele impact
11. Kevin Verfuurden11. Julia Witjes Julia & Kevin
12. Marcel Langeweg12. Maas Foeken MaMa
 Ariel 

Serie 6: Dinsdag 12 maart Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.  Fenny Jansen      
2.  Erik van Ede      
3.  Koos Schieving      
4.  Dick Veldhuizen      
5.  Sonja Prins      
6.  Lidy Wegen      
7.  Ties Koopmans      
8.  Menno Holleman      
9.  GJ vd Pijpekamp      
10.  Sandra Jellema      
11.  Hans Meier
     
12.  Marcel Langeweg
     
 

Serie 7: Woensdag 13 maart Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1. Rene Corman   
2. Angelique Corman   
3. Peggy Jellema   
4. Leendert Hoffman   
5. Annie Meeuwsen   
6. Patricia Jansen   
7. John Gieling   
8. Rob Rothengatter   
9. Theo Spee   
10. Gerrit Slendebroek   
11. Richard van den Burgh   
12. Peter van der Heiden   
 
 MJulia 

Serie 8: Woensdag 13 maart dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Theo Polman 1.  Esmee Corman  Cocktails
2.  Derk Degen  2.   Marjan Versluis  ?
3.  Iwan Kersten 3.   Wouter van de Bunt  Da’s Normaal
4.  Marja van Dijk 4.  Yolanda Schouten   Beauty Smart
5.  Will Holla 5.   Lucy Holla  Bowlero’s
6.  Sandra Jellema
6.   GJ vd Pijpekamp
 SaGe
7.   7.     
8.   8.    
9.   9.    
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

Marja v

Serie 9: Woensdag 23 maart Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uu

Nr.Naam   
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 
Home
Account
Cart
Search